Náklady, spojené s Mariachi na vašom podujatí, sa líšia v závislosti od typu udalosti - hráme na súkromných akciách, ako sú narodeniny, svadby, krstiny, serenády. Tiež hráme na verejných podujatiach, ako sú festivaly, či koncerty organizované mestom. Takisto aj na firemných večierkoch, ktoré sú buď organizované samotnou spoločnosťou, alebo prostredníctvom agentúry. Vzhľadom k tomu, že sme sídlom v Bratislave, miesto, kde sa akcia koná, je ďalším faktorom, ktoré treba vziať do úvahy pre výpočet nákladov, na dopravu alebo ubytovanie, ak je to nutné. Ak je na udalosť potrebné ozvučenie, môžeme to uviesť v našej ponuke, alebo je možnosť, že si ozvučenie zabezpečíte sami.

Bohužiaľ, nemôžeme vystupovať len s niektorými členmi kapely, pretože koncept našej Mariachi hudby je poskytnúť čo najlepšiu Mariachi hudbu so základným vybavením, čo predstavujú husle, gitary, guitarron, trúbky, a tým má kapela vždy aspoň 7-8 hudobníkov. Počet hudobníkov nemá vplyv na cenu.

Ideálny scenár je zavolať, či sme k dispozícii, akonáhle uvažujete mať Mariachi na vašom evente. Vzhľadom k tomu, že plná zostava kapely má aj iné aktivity, aby sme boli k dispozícii, potrebujeme informácie o vašej akcii vedieť vopred. To neznamená, že nemôžete zavolať, ak sa vaša akcia koná na ďalší deň, ak sa nám to podarí zorganizovať, radi to urobíme.

Áno, môžeme vystaviť faktúru, ak je to potrebné.